Победители



ОФИЦИАЛНИ ПОБЕДИТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНА ПОТРЕБИТЕЛСКА ПРОМОЦИЯ "ВКУСНАТА ХРАНА ОБИЧА KIKKOMAN“

 

1. Седмица 1, 18-24 октомври 2018 г.: тегленето на дневните награди ще се провежда всеки следващ ден за предходния, а на седмичните - на 25 октомври 2018 г.; обявяването на дневните победители ще се провежда на всеки следващ ден за победителите от предходния, а за седмичните победители – на 26 октомври 2018 г.

1.2. Участници, спечелили дневна награда през Седмица 1:

  1. Борислав Борисов
  2. КРАСИМИРА РАЙНОНА
  3. АНДРЕЙ СТОЯНОВ
  4. Гергана Георгиева-Радичкова
  5. Искра Аймалиевa
  6. Нина Иванова
  7. Любка Петкова Петрова
  8. илиана минкова
  9. Диана Славова
  10. ВЕНЕРА КИРОВА
  11. Марийка Кръстева
  12. Нина Христова
  13. Невена Лумпарова
  14. Иван Михалев
  15. Симеон Балабанов
  16. Лушка Спасова
  17. Русанка Стоева
  18. Зоя Михайлова
  19. Георги Станев
  20. Атанас Ненов
  21. Георги Любенов
  22. Ивелина Русенова
  23. Николина джамярова
  24. Nadezhda Gergova
  25. Николай Димитров
  26. Виолина Балталиева
  27. Светослав Шотаров
  28. Десислава Георгиева
  29. Красимира Бръмбарова
  30. венци Василев
  31. Андриана Иванова
  32. Живка Викторова
  33. Мария Костадинова
  34. Еделина Найденова
  35. ВЕРА ЩРОБЛ

1.3. Участници, спечелили седмична награда за Седмица 1:

  1. Милена Ицина
  2. jordanka valeva
  3. Евелина Димитрова
  4. Деница Шалева
  5. Радослава Румянова Илиева
  6. Кристиян Борисов

 

2. Седмица 2, 25-31 октомври 2018 г.: тегленето на дневните награди ще се провежда всеки следващ ден за предходния, а на седмичните - на 01 ноември 2018 г.; обявяването на дневните победители ще се провежда на всеки следващ ден за победителите от предходния, а за седмичните победители – на 02 ноември 2018 г.

2.2. Участници, спечелили дневна награда през Седмица 2:

  1. Павел Павлов
  2. Цвети Дилянова
  3. Стоимена Динчева
  4. Валя Михайлова
  5. Ани Коджабашийска
  6. Петя Иванова
  7. Делчо стефанов
  8. Иван Йорданов
  9. Теди Александар
  10. Dani Kirov
  11. Мария Хаджийска
  12. Кети Гошева 
  13. Величка Найденова
  14. Божидар Божков
  15. Светлана Костова
  16. Искра Николова
  17. Ели Димитрова
  18. Веска Ненова
  19. Виктор Белев
  20. Десислав Николов
  21. Деян Милосавлевски
  22. Вера Асенова
  23. Александрина Николова
  24. Ива Русенова
  25. Иван Граматиков
  26. Лора Димитрова
  27. Димитър Джеков
  28. КРАСИМИРА ТОМОВА
  29. Стенли Георгиев
  30. Десислава Гешева
  31. Ивайло Иванов
  32. Пенка Хаджиева
  33. Росица Илиева
  34. МИРОСЛАВ ДИМИТРОВ
  35. lachezar tsonev

2.3. Участници, спечелили седмична награда за Седмица 2:

  1. Деница Желязкова
  2. Маргарита Върбанова
  3. Теодор Иванов
  4. Яница Маринова
  5. Петко Георгиев 
  6. Станислав Георгиев

 

3. Седмица 3, 01-07 ноември 2018 г.: тегленето на дневните награди ще се провежда всеки следващ ден за предходния, а на седмичните - на 07 ноември 2018 г.; обявяването на дневните победители ще се провежда на всеки следващ ден за победителите от предходния, а за седмичните победители – на 08 ноември 2018 г.

3.2. Участници, спечелили дневна награда през Седмица 3:

  1. Яница Богданова
  2. Боби Апостолов
  3. Нели Панайотова
  4. Весислава Ламбова
  5. Ангел Стойков
  6. ДЕСИСЛАВА СТЕФЧЕВА
  7. Марияна Веселинова
  8. Петко Петков
  9. Кремена Войникова
  10. Трайко Тодоров
  11. Десислава Войникова
  12. Румяна Стефчева
  13. Митка Угринова
  14. Пламена Тодорова
  15. Велислав Великов
  16. Стоянка кудинова
  17. Desi Vencislavova
  18. Николина Божидарова
  19. Денислав Иванов
  20. Росица Павлова
  21. Жулиета Бешкова
  22. Ирина Хаджикирякова
  23. Иван Кирилов
  24. Цветомир Колев
  25. Гергана Иванова
  26. Алекс Павлов
  27. Максим Томов
  28. Милена Стратиева
  29. Доника Миронска
  30. МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВ
  31. Блага Стайчева
  32. Веска Поева
  33. Андриана Паунова
  34. Теодора Недева
  35. Ваня Антонова

3.3. Участници, спечелили седмична награда за Седмица 3:

  1. Даринка Кафалиева
  2. Гинка Иванова
  3. elka rangelova cholakova
  4. Данаил Димитров
  5. Ангел Стефанов
  6. Борислав Найденов

 

4. Седмица 4, 08-14 ноември 2018 г.: тегленето на дневните награди ще се провежда всеки следващ ден за предходния, а на седмичните - на 14 ноември 2018 г.; обявяването на дневните победители ще се провежда на всеки следващ ден за победителите от предходния, а за седмичните победители – на 15 ноември 2018 г.

4.2. Участници, спечелили дневна награда през Седмица 4:

  1. Илиана Николова
  2. Красимир Асенов
  3. Веска Златанова
  4. Мариета Георгиева
  5. Димитьр Иванов
  6. Ирена Илиева
  7. Илиян Ройчев
  8. Надежда Иванова
  9. Зорница Попова
  10. Любомира Асенова
  11. Теодора Москова
  12. Севда Шотарова
  13. Малина  Добрева
  14. Катя Вълчева
  15. Михаил Иванов
  16. Петър Аймалиев
  17. Стоян Найденов
  18. Валерий Иванов Йонов
  19. Диана Коева
  20. Иванка Дамянова
  21. Тоша Костадинова
  22. Иванка Матева 
  23. Margarita Bojinova
  24. Даниела Митрева
  25. Евгени Кръстев
  26. Анани Шотаров
  27. Виктория Балталиева
  28. Джемиле Чаушева
  29. ДИАНА ТОМОВА
  30. Миглена  Цветанова
  31. Валя Иванова
  32. Петя  Борисова
  33. Галина Атанасова
  34. Дилян Кунчев
  35. Иван Илиев
  36. Боян Боянов
  37. Bogomil Katsarov
  38. Силва Балабанова
  39. Цвята Димитрова
  40. Иглика Ангелова
  41. Глория Георгиева
  42. Стойчо Димитров
  43. Нели Петрова
  44. Йордан Вонев
  45. Мариана Атанасова
  46. Eleonora Encheva
  47. Маргарита Добрева
  48. Станислав Сандев
  49. Марийка Василева
  50. Лора Павлова
  51. Иванка Господинова
  52. Тодор Петков
  53. Миглена Цветанова
  54. ДАНИЕЛА ДИМИТРОВА 
  55. Десислава Гуцова

4.3. Участници, спечелили седмична награда за Седмица 4:

  1. Мирослава Комарска
  2. Деляна Христова
  3. Петър Станев 
  4. Григорий Чемеляров
  5. СЛАВЯНКА БАБАЯШЕВА
  6. Росен Костадинов

4.4. Участник, спечелил голямата награда универсален уред за готвене Tefal OptiGrill

  1. Veselina Banova